دریافت معدل کتبی دیپلم

دریافت معدل کتبی دیپلم برای تمامی آن دسته از داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند ضروری است. پس از ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم لازم است اطلاعات دانش آموزی و هویتی خود را وارد نمایید. سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم امکان مشاهده سوابق تحصیلی را به صورت آنلاین فراهم می آورد. به هنگام مراجعه به dipcode.medu.ir یا همان سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم، کدی به شما تعلق خواهد گرفت که این کد در واقع منحصر به شما خواهد بود.

با توجه به اینکه معدل کتبی سهم مهمی برای پذیرش شما خواهد داشت، لذا توصیه ما به شما دانش آموزان عزیز این است که اگر از معدل پایینی برخوردار هستید، برای ترمیم معدل دیپلم اقدام نمایید. دریافت معدل کتبی دیپلم تنها برای آن دسته از داوطلبانی که مدارک خود را از سال 84 به بعد دریافت نموده اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را بعد از سال 91 دریافت نموده اند، لازم و ضروری است که برای دریافت این کد اقدام نمایند.

دریافت کد سوابق تحصیلی از سامانه dipcode.medu.ir

dipcode.medu.ir سایت دریافت کد سوابق تحصیلی

دریافت رمز عبور در سامانه همگام

دانلود سوالات کنکور انسانی 99

دانلود سوالات شیمی کنکور 99

دانلود سوالات زیست کنکور 99

دانلود سوالات ریاضی کنکور99

دریافت ,معدل ,دیپلم ,کتبی ,سامانه ,ریز ,معدل کتبی ,دریافت معدل ,داوطلبانی که ,دریافت ریز ,به شما

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها


boomrangi aminmolayi35 اُتاقکِ آنه ماری asudhg ایجنت کاوه کلاهبردار / کلاهبرداری ایجنت کاوه / پکیج ایجنت کاوه yasflowerf Michael bimico فروش Servo موتور و سرو درایو راز زیبایی